Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English
Állást keres?

Ha Ön közművelődési területen keres állást regisztráljon a honlapunkon! »
A regisztráció után feltöltheti az adatait, így mielőbb állást találhat!

Teendője:

  1. Regisztráció
  2. A kapott levélben érvényesítenie kell regisztrálási szándékát.
  3. Belépés után Töltse ki az adatait, illetve a határozza meg a keresendő álláshely pontos paramétereit!
  4. Az információ a honlap szerkesztőjének jóváhagyása után jelenik meg a honlapunkon.

Felhívjuk az álláskeresők figyelmét, hogy CSAK a közművelődési terület iránt érdeklődők adatait jelentetjük meg. Kérjük, töltsék ki részletesen a regisztrációs űrlapot. Hiányos adatokat nem jelentetünk meg, ezeket a regisztrációkat töröljük!

132 Felhasználó(k):

Munkakör megnevezése:

Végzettség:

Gyakorlat:

A munkavégzés helye:

Andragógus, művelődésszervező
Nyugat-Magyarországi Egyetem Andragógus-múvelődésszervező
2014 12.-2014.04.30.
MTVA – Magyar Rádió
Média
Archívumi munkatárs – közfoglalkoztatott
Korábbi, a rádiókban elhangzott prózai anyagok digitalizálása, archívumba feltöltése.
Budapest
asszisztens
Iparművészeti Egyetem
oktatás-, rendezvény- és kiállítás szervezés

Bharatya Samage of Hungary
TIT Stúdió, BP-XI.
művelődésügy, kultúrális
asszisztens, adminisztráció szervezési feladatok, grafikus, filmtudomány
Alkalmazott grafikus OKJ, ELTE BTK Filmelmélet és filmtörténet BA, Filmtudomány MA
2013. június−július: Grafikus gyakornok, (PercPrint digitális nyomdai műhely)
2012. február−október:Gyakornok – (Hungexpo Vásár és Reklám Zrt − Kommunikáció és marketing osztály)
Budapest és környéke
Asszisztens, Irodai munkatárs, Adminisztrátor, Recepció
PPKE-BTK: Művészettörténet(abszolvált státusz, diplomamunka folyamatban)
2013- jelenleg: alkalmazott grafikus képzés(OKJ)
Szakmai gyakorlat: kortárs múzeumban kurátor melletti asszisztencia 6 hónap
Budapest
Díszlettervező kisegítő
OKJ, emelt szintű, Általános Festő
Érettségi
Budapest
drámapedagógia,
művelődésszervező,
adminisztrátor
2009-2013: Magyar BA (Szegedi Tudományegyetem)

2013-2015: Anglisztika MA (Szegedi Tudományegyetem)
pályakezdő vagyok, újságírás, színházi workshopban való aktív részvétel velencei nyári egyetemi képzés során (Warwick University, Szegedi Tudományegyetem, University of Milan)
Szeged, Budapest
fénytechnikus,hangtechnikus
gimnáziumi érettségi,R-Tv műszerész
Honvéd Művészegyüttes,Móra Ferenc Művelődési Központ
Budapest,Pest megye
fotós,sminkes,cikkíró,adminisztratív,kulturális,
2014- Glamour Makeup Academy: Sminktanfolyam (folyamatban)
2009-2011: PTE-PMMK Televíziós műsorgyártó szakasszisztens
2006–2009: PTE-BTK Szabad bölcsészet, filmelmélet-filmtörténet, és színháztörté
2012 december-2014 február: Pécsi Nemzeti Színház: próbanapló vezetése a színházi darabokról, próbák, előadások fotózása
Budapest
Grafikus gyakornok
Jelenleg még tanulok.
nincs
Budapest
grafikus,
design
kreatív
művészeti foglalkozások
Képi Ábrázolás BA
Tervezőgrafikus művész MA
fél év gyakorlat event design-ban
Budapest
Grafikus, kiadványszerkesztő
Bsc diploma - grafikus
Okj szakvégzettség -
díszítőszobrász
1-3 év
Budapest
Hangmérnök,
Hangtechnikus,
Fénytechnikus
TávközléstecnikusÉrettségi
28 év
Budapest
Hangtechnikus
Hangtechnikus multimédia tervező
hangosítás,hangfelvételi technikákban való jártasság
Győr,Mosonmagyaróvár,
8 osztályos gimnázium,
Pesti színház (3 hónap),
Koncerthangosítási tapasztalatok
Budapest
hangtechnikus
hangtechnikus - hangmester / multimédia fejlesztő
hangtechnikai jártasság, stúdió- és színpadtechnikai ezközök kezelése, stúdió és szabadtéri felvételek készítése, utómunka - keverés, mastering
Budapest
Hangtechnikus, stúdiótechnikus.
54 213 01
Hangmester
Rendezvényhangosítás, stúdiófelvétel referenciával.
Budapest
HR asszisztens
HR munkatárs
Munkavállalási tanácsadó, tréner
Andragógus
Andragógia - Munkavállalási tanácsadó,
Emberi erőforrás tanácsadó MA
2013.09.-2014.06.30. FirmusG-Kft. – Munkavállalási tanácsadó határozott időtartamú Projekt munka – TÁMOP 1.1.4.
ügyfélkezelés, riportok készítése, egyéni és csoportos tanácsadások regisztrált munkanélkülieknek
Budapest, Pest megye
irodai asszisztens, rendezvény- és művelődésszervező, adminisztratív munkatárs,
Művészeti szolgáltatás szervező OKJ-s végzettség, Érettségi,
Gyors- és gépíró közgazdasági szakiskola
13 év szervezői és irodavezetői tapasztalat, 13 év arcfestés, hennafestés, csillám festés tapasztalat, rugalmasság
Bp,Szigethalom és környéke
Irodai munka
Kulturális szervező
Néprajzkutató
Múzeumi/Közművelődési munka
Néprajzkutató (nyelvvizsga folyamatban)
Középfokú közművelődési szakember
OKJ-kiadványszerkesztő
Irodavezető
Televíziós műsorkészítő-kulturális területen
Budapest
Rendezvenyszervezo
Szabadido szervezo
Felnottkepzo
Muvelodessze
Egyetemi BA
2 ev szervezoi munka uzleti korben
Budapest
kozmetikus
sminkmester
call center asszisztens
pénzügyi asszisztens
gimnáziumi érettségi
kozmetikus
pénzügyi-számviteli ügyintéző és bérügyintéző (folyamatban)
kozmetikus 5 év
sminkmester 1 év
call center assisztens 3 év
pénzügyi asszisztens 1 év
Budapest
közművelődési referens
Budapesti Corvinus Egyetem
Magyar Államkincstár
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
!gen Egyesület
közművelődési szakember
magyar alapszakos bölcsész (irodalomtudomány szakirány)
DHL Express Magyarország Kft.- adminisztratív munkatárs, Paradise Solution Kft. - telemarketing operátor munkatárs,
Magyar Cetelem Bank - ügyfélszolgálati munkatárs
Budapest
Közművelődési szakember I.
Felsőfokú:

közművelődési
pedagógiai
Színházművészeti előadó, ÁMK vezető, Ifjúsági munkás - iroda vezető, fesztivál szervező (a salzburgi Sommerszene munkatársa, a németországi Sternenzelt fesztivál munkatársa)
Magyarország északnyugati rész
Közművelődési szakember, művelődésszervező
okleveles tanító végzettség,
népművelés szakkollégiumi
képzettség,
közművelődési szakember,
művelődési szolgáltatásszervező
felsőfokú szakképesítés
2007-2011 Letkés Művelődési Ház
és Könyvtár: népművelő
1992-2007:Letkés Művelődési Ház:
művelődési ház igazgató
1987-1992:Letkés ÁMK:
közművelődési intézményegység
vezető
Budapest és Pest megye
Közművelődési, felnőttképzési, programszervezői terület
Andragógus - felnőttképzési szervező (BA)
Történész - Nemzetközi kapcsolatok története specializáció (MA)
Külföldi tanulmányok: Franciaország - Erasmus ösztöndíj
Debreceni Nyári Egyetem - koordinátor, programszervező
Saldo Képzés Kft. - gyakornok
Déri Múzeum - gyakornok
Debrecen, Budapest
közönségszervező
művelődésszervező
kisegítő alkalmazott
adminisztratív munka
érettségi,
kulturális rendezvényszervező (OKJ)
Budapest
Kultuális szervező,
kulturális újságíró
ELTE BTK magyar BA, Irodalom- és kultúratudomány MA (folyamatban)
többéves újságírói tapasztalat, önkéntesként rendezvény-szervezés
Budapest, Tata
kulturális asszisztens
szociális munkás
program
szervezés

szabadidő szervezés

2 év gitárszakkör vezetése
Budapest
kulturális munkakör vagy: recepciós, információs, adminisztrációs munkakör
ELTE BTK magyar szak
- 2012. október ‒ 2013. január: szerkesztő gyakornok, RAABE Tanácsadó és Kiadó Kft.
- 2011. február‒március: szerkesztő gyakornok, Élet és Irodalom
Budapest

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760