Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English
Állást keres?

Ha Ön közművelődési területen keres állást regisztráljon a honlapunkon! »
A regisztráció után feltöltheti az adatait, így mielőbb állást találhat!

Teendője:

  1. Regisztráció
  2. A kapott levélben érvényesítenie kell regisztrálási szándékát.
  3. Belépés után Töltse ki az adatait, illetve a határozza meg a keresendő álláshely pontos paramétereit!
  4. Az információ a honlap szerkesztőjének jóváhagyása után jelenik meg a honlapunkon.

Felhívjuk az álláskeresők figyelmét, hogy CSAK a közművelődési terület iránt érdeklődők adatait jelentetjük meg. Kérjük, töltsék ki részletesen a regisztrációs űrlapot. Hiányos adatokat nem jelentetünk meg, ezeket a regisztrációkat töröljük!

132 Felhasználó(k):

Munkakör megnevezése:

Végzettség:

Gyakorlat:

A munkavégzés helye:

kulturális müvelődésszervező

programszervező

recepciós
szociálpedagógus

neveléstudomány szakos bölcsész

kulturális müvelődésszervező okj

életviteli tanácsadóselfness
rendszeresen tartok foglalkozásokat(zenés-hangszeres-kézműves)gyerekeknek
Van tapasztalatom gyerekekkel,súlyosan halmozottan sérültekkel illetve szenvedélybetegekkel
Budapest,Székesfehér
kulturális programszervező
kommunikációs referens,sajtós
tanárképző főiskola - magyar szakos tanár
MÚOSZ - újságíró
tanár - 1986-1993
újságíró, szerkesztő, rádióriporter - 1994-től
Budapest és környéke
Kulturális rendezvényszervező
kiállítások, koncertek, előadások szervezése
Kulturális rendezvényszervező (K) OKJ, érettségi
Néhány sikeres hangverseny megszervezése Gyulán, Békésen.
Budapest, Békés Szeged
Kulturális rendezvényszervező (OKJ)
Történelem alapszakos bölcsész
Budapest
kulturális szervező
történész, muzeológus
művelődésszervező
EKF TKTK Kulturális örökség tanulmányok szak MA Borkultúra szakirány

ELTE BTK Történelem szak MA Művelődéstörténet szakirány

KRE BTK Történelem szak BA Fegyver-, hadtörténet és hadművészet spec.
Bolyki Pincészet és Szőlőbirtok - borkultúra szakmai gyakorlat
2015. 02-04.

Pók Tamás Kft. - borkultúra szakmai gyakorlat
2015. 02-03.

Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum - muzeológia szakmai gyakorlat
Budapest
kulturális szervező és menedzser,
nemzetközi kapcsolattartó,
Nemzetközi tanulmányok MA,
Nemzetközi igazgatás BA,
Társadalmi tanulmányok BA
EMMI Közkapcsolati és Protokoll Osztály-gyakornok,

Randstad-HR-gyakornok
Budapest
kulturális szervező, kurátor, újságíró, rádió- és televízióműsor szerkesztő,
ELTE-BTK, esztétika-művészettörténet BA, esztétika MA
Molnár Ani Galéria, 4 hónap, Ludwig Múzeum könyvtára 1 hónap, Merlin Színház 1 hónap, újságírás
Budapest
kulturális szervező, művelődésszervező
kommunikációs és művelődésszervező
Kodolányi János Főiskola Budapesti Regionális Oktatási Központ: kulturális szervező, üzemeltetési koordinátor, teremkoordinátor
szellemi szabadfoglalkozású
kulturális szervező, művelődésszervező, rendezvényszervező, marketing ügyintéző
andragógia - művelődésszervezés (Bsc),
kulturális mediáció (Ma)
újságíró (OKJ)
Móricz Zsigmond művelődési Ház és Könyvtár.
Kulturális Örökségvédelmi Hivatal.
Pécs/Sopianae Örökség Nonprofit Kft
Budapest
Kulturális, ifjúsági, oktatási programszervezés; Adminisztráció
Kutatás;
- PPKE-BTK Angoltanári MA
- Kárpátaljai Magyar Tanárképző Főiskola, Történelem MA
- angol nyelvtanár;
- Kárpátaljai referens, rendezvényszervező, oktatási program- és médiafelelős, tábori csapatvezető a II. Rákóczi Ferenc Alapítványnál;
- Európai parlamenti gyakornok (Brüsszel)
Budapest
Kulturális, művészeti közeg: újságírás, szervezés, assztisztencia
Filozófia-Politika filozófia (egyetemi képzés)
Sajtókollégium - Újságírás - 2 éves képzés
Filozófia és művészet - magiszteri képzés (folyamatban)
Korrektor
Bábszínházi programszervező, bábszínész
Rendezőasszisztens - szinkronstúdió
Budapest
Marketing és kommunikáció, akár magyar, akár nemzetközi területen
Bölcsész
Kommunikáció
Marketing
Budapest
muzeológus,
muzeológus asszisztens,
közművelődési munkatárs
Történelem (BA) - muzeológia szak
- Miskolc- Herman Ottó Múzeum - muzeológus gyakornok
- Pályakezdő
Budapest
múzeumi vagy galériai asszisztens, adatrögzítő
OKJ grafikus
BusinessWorks Személyi asszisztens
Bigprint Kft. Manager asszisztens
Ludwig Múzeum - információ
budapest
múzeumpedagógia
múzeumi asszisztens
kutatás
adminisztratív és irodaifeladatok
Kulturális örökségek MA kulturális örökség védelme szakirány SZTE-BTK
Néprajz BA ELTE-BTK
Pr-munkatárs OKJ
János Vitéz Látogatóközpont szaktanácsadás
Közúti Szakgyűjtemény Kiskőrös gyakornok
Katona József Múzeum Kecskemét múzeumi gyakorlat
Budapest
múzeumpedagógia, gyakornok, szervező
Okj képgrafika és Főiskola festő szakirány
Eger Rajz vizuális és környezetkultúra MA szak másodéves hallgató
Szinapszis Iskola művészettörténet oktatása
Jelenleg rajzszakkört tartok kicsiknek.
Múzeumok, Kultúrális intézmény
művelődés-rendezvény-szabadidő szervező,
táborvezető,
menedzser,
Művelődésszervező,
Kulturális menedzser,
Színház Műszaki vezető-Scenikus,
30 év tapasztalat- kulturális-sport rendezvényszervező,
művelődésszervező,
gyerektábor vezető,
fény-hang-színpadtechnikus,
igazgató, vezérigazgató,
építmény-műszaki vezető,
színház-műszaki vezető
Budapest
közművelődési intézmény-vezető
főiskola, intézémény-vezetői szakképesítés, amatőr rendező, ifjúsági közösség-fejlesztő
13 év
Budapest, Vas megye
Művelődésszervező
Kulturális menedzser
BME-GTK Kommunikációs és médiatudomány (Nemzetközi kommunikátor)
NYME- Kulturális mediáció
Gyakornoki helyek:
HVG Online
Ludwig Múzeum
Gyakornok, önkéntes koordinátor
Részt vettem az önkéntesek kiválasztásában, adminisztrálásában, interjúztatásban és a tréningeken.
Budapest
kulturális sajtóreferens
oktatásszervező
BA-diploma,
Andragógia-Művelődésszervező szakirány, 2012.
szakmai:
- Erkel Ferenc Művelődési Központ, Budakeszi, 4 hónap
- Nemzeti Ifjúságvédő és tehetségkutató Egyesület, 10 hónap
egyéb:
- Schönherz Iskolaszövetkezet, 1 év 5 hónap
Budapest
kulturális munkakör
irodalom- kultúratudomány mesterszakos bölcsész
magyar nyelv- és irodalom alapszakos bölcsész (művelődéstudomány szakiránnyal)
moderátor könyvbemutatón
check-in agent (utaskiszolgáló ügyintéző) Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren
Budapest
Kulturális szervező
Rendezvény
Andragógus
Múzeumpedagógus
Múzeumpedagógia specializáció andragógia alapszakon
2012-es Országos Közművelődési Konferencia megszervezésében és lebonyolításában való részvétel
Európa-napok szervezése
Interaktív Természetismereti Tudástárban tárlatvezetés, adminiszt
Budapest
rendezvényszervező
Szegedi Egyetem Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai Kar Művelődésszervező – Média szak

Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar - Művelődésszervező
Cserepesház Zuglói Művelődési Ház igazgató helyettes
Zeg-Zug Zuglói Gyermekház
tagintézmény vezető
-tanfolyamok, képzések, rendezvények, kiállítások, terembérletek, táborok, reklámtevékenység koordinálása
Budapest
Szabadidőszervező
Asszistens
Főiskolai végzettség - Tanító
Tanítási gyakorlatok: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola (Kecskemét)
Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola és Kollégium
Tábor- és foglalkozásvezető: Bugac ÁMK
Budapest
kulturális -és rendezvényszervező
adminisztráció stb.
ELTE BTK szabad bölcsészet, filmelmélet szakirány BA diploma
ELTE PPK andragógia MA (folyamatban)
művelődésszervező, közönségszervező - gyáli Arany János Közösségi Ház
szervező, koordinátor - Hanszínhely Fesztivál
rendezőasszisztens, ügyelő -Végállomás musical
Budapest
oktató
szakkörvezető
karbantartó
szerkesztő
fotós
diploma,
érettségi
műszaki szakmacsoport állami szakmunkásvégzettség
sportvezető
trénerképző
számítástechnikai ismeretek
művelődési ház
biztosítás - vezérigazgatósági tapasztalattal
oktatás
oktatásszervezés
szakkörvezetés
tréningek vezetése
fotózás
szerkesztés
Budapest
2005-2008: ELTE Pedagógiai és Pszichológiai kar – Művelődésszervező
2001-2003: Agroteam Tanulmányi és Oktatási Központ:
Marketing-és reklámmenedzser
1998-2001: Csete Balázs Középiskola: érettségi
- turisztikai szervező okj
- pénzügyi szakügyintéző
- andragógia - művelődésszervező diploma
Főiskolai szakmai gyakorlat: Könyvtárban művelődésszervezői feladatok ellátása
Budapest
pályakezdő
Budapest
főiskola-andragógus
kezdő
Budapest

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760