Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

Budapest Főváros I. ker. Budavári Polgármesteri Hivatal Testületi ügyintézőt keres.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. április 30.
Munkavégzés helye: 1014 Budapest, Kapisztrán tér 1.

Főbb feladatok, munkák:
A Képviselő-testület és bizottságai, valamint a nemzetiségi önkormányzati képviselő-testületek és bizottságai üléseinek szabályszerű megtartása érdekében az ülések előkészítése, az ülések dokumentálása és a döntések végrehajtásáért felelősök értesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A közszolgálati tisztviselők képesítési előírása szerinti 24. koordinációs feladatkör: I. besorolási osztályban – felsőoktatásban szerzett közszolgálati, jogi, műszaki, gazdaságtudományi, pedagógus, hittudományi, andragógus, művelődésszervező szakképzettség, II. besorolási osztályban – középiskolai végzettség,
  •     büntetlen előélet,
  •     együttműködés, kapcsolatteremtő készség,
  •     döntésképesség,
  •     önálló munkavégzés,
  •     jó kommunikációs készség írásban és szóban,
  •     a kötelező jogszabályi feltételeknek való megfelelés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ha van önkormányzati tapasztalat hasonló területen legalább 1-3 év.

Amit kínálunk:
    Illetmény és egyéb juttatások a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (a továbbiakban: Kttv.), valamint a belső szabályzatok alapján járnak.
    A Hivatalban a köztisztviselői illetményalap 55.000,- Ft.
    Budapest közlekedési bérlet.
    A jogszabályban foglaltak szerint egyéni teljesítmény alapján lehetőség van az illetmény eltérítésére, célfeladatok teljesítése esetén illetményén felül további juttatások elérésére.
    A próbaidő alatt is biztosítunk cafeteria juttatást.
    Utazási támogatást fizetünk a jogszabályi előírásoknak megfelelően.
    Munkavégzés Budapest egyik legszebb helyén, a Budai Várnegyedben, exkluzív munkakörnyezetben, patinás épületben (1014 Budapest, Kapisztrán tér 1.).
    A munkahely könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is.
    A Közszolgálati Szabályzat alapján esélyegyenlőségi szempontok figyelembe vételével egyéni munkaidő-kedvezményeket biztosítunk a család és a magánélet, valamint a munka egyensúlyban tartása érdekében.
    Fontosnak tartjuk a kollégáink szakmai fejlődését, lehetőséget nyújtunk a proaktív munkavégzésre, további tanulmányok támogatására, és az önképzésre.

Szükséges tapasztalat: Nem igényel tapasztalatot
Szükséges végzettség: Egyetem
Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást
Egyéb juttatások: Cafeteria

  • Részletes szakmai önéletrajz a 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 1. melléklete szerinti egységes adattartalommal, a megpályázott pozíció feltüntetésével.
  • Motivációs levél.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolata.
  • A Kttv. 42. § (1) és (3) bekezdése szerinti, három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy igazolás az igénylésről.
  • Kérjük a pályázaton megjelölni a munkakör megnevezést: „Testületi ügyintéző”.
  • A pályázati anyaghoz csatolni szükséges a budavar/palyazatok weboldalról letölthető adatkezelési tájékoztató megismerését követően a pályázó által aláírt, az adatkezeléshez szükséges hozzájáruló nyilatkozatot.

Az állás betöltéséről a jegyző dönt. Eredményes pályázat esetén határozatlan idejű, teljes munkaidős köztisztviselői kinevezésre kerül sor hat hónap próbaidő kikötésével. A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.

Forrás: Profession.hu

▼ Lakossági tartalom ▼

Keresés Doboz kibontása

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Társadalmi felelősségvállalás Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760