Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

Budapesti OperettszínházBudapesti Operettszínház pályázatot hirdet Budapesti Operettszínház Ügyvezető igazgatóság/ Szervezési osztálya közönségszervező munkakör betöltésére.
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 10.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1065 Budapest, Nagymező utca 17.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • A színház jegyeinek és bérleteinek népszerűsítése, értékesítése,
  • A bizományosi szervezőkkel történő ügyintézés, elszámoltatás,
  • Új kapcsolatok építése, új értékesítési területek felkutatása,
  • Meglévő kapcsolatrendszer folyamatos, aktív kezelése,
  • Munkaidő heti 40 óra, jellemzően hétköznapokon 09-17 óra között, alkalmanként hétvégi munkavégzés rendezvényeken, új előadások megtekintése munkaidőn túl is.

Illetmény és juttatások: 2012. évi I. törvény szerinti megállapodás alapján.

Pályázati feltételek:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • értékesítési területen szerzett- legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • meglévő kapcsolati rendszer és annak vázolása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • színházi területen szerzett 2 év alatti szakmai tapasztalat,
  • színház iránti érdeklődés

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló szintű kommunikációs készség írásban és szóban,
  • jó szintű problémamegoldó képesség,
  • pozitív, lendületes személyiség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • rövid motivációs levél,
  • meglévő kapcsolati kör vázolása,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • iskolai bizonyítvány(ok) másolata(i),
  • adatkezelési nyilatkozat, melyben hozzájárul a pályázattal kapcsolatos személyes adatainak kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban 2020. augusztus 24. napjától tölthető be.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.operett.hu honlapon szerezhet.

Forrás: Lokody Mariann, szervezési osztályvezető – Budapesti Operettszínház

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760