Betűméret növelése Betűméret csökkentése FacebookBMK a YouTube-onBMK az Issuu-nRSS FeedBMK HírlevélChange to English

Eötvös Loránd Tudományegyetem a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Média-és Oktatásinformatika Tanszék, T@T Labor élményközpont koordinátor munkakör betöltésére.
A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
A munkavégzés helye:  1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. október 12.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • iskolai csoportok szervezése, kapcsolattartás iskolákkal
  • az érkező csoportok fogadása és irányítása
  • kapcsolattartás partner szervezetekkel, cégekkel
  • oktatásszervezés
  • pályaorientációs foglalkozások tartása
  • a honlap karbantartása

Illetmény és juttatások: az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, / Egyetem, informatikatanár, pedagógia, andragógia, művelődésszervező,
  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga,
  • legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • alap szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Német nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga,
  • informatikaoktatás

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló írásbeli, kreatív szövegírási készségek,
  • jó problémamegoldó készség,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • önállóság,
  • proaktivitás ,
  • közösségépítés ,
  • gyerekekkel kapcsolatteremtő képesség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • a pályázati feltételekben előírt végzettséget, illetve a nyelvismeretet tanúsító okiratok másolata
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  •  nyilatkozat arról, hogy a pályázatába a bíráló bizottság tagjai betekinthetnek

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. október 19.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu; http://tet.inf.elte.hu/tetkucko/ honlapon szerezhet.

Forrás: kozigallas.hu

▼ Lakossági tartalom ▼

BMK lakossági szolgáltatások Doboz kibontása

Keresés Doboz kibontása

Vendégprogramok Doboz kibontása

Fotótár Doboz kibontása

Elismeréseink Doboz kibontása

Rólunk írták Doboz kibontása

Elégedettség mérő Doboz kibontása

1119 Budapest, Etele út 55. Telefon: 06/1/371-2760